Hakkımızda

avm10.com 2019 şubat ayında Denizli’de kurulmuş REDUAY satış pazarlama firmasının bir web sitesidir.

Reduay nedir, Belki sitemizi ilk gördüğünüzde aklınıza gelen ilk soru budur, reduay, firma sahibi olarak ismimin, eşimin ve kızımın isminin ilk iki harflerinin birleşimidir. Recep,Dudu,Aysun.REDUAY
Düşündük,taşındık ismi ne koysak,ne koysak aklımıza gelen hep standart isimlerdi ,hem farklı bişey olsun hem de özel bi anlamı olsun istedik, düşünürken aklımıza bu geldi, REDUAY hoş durdu, sonundaki ay da anlamlıydı ,biz de sitemizin ismini REDUAY koymaya karar verdik.
Kurumsal bir kimlikle faaliyetini sürdürmeyi hedefleyen sitemiz siz değerli ziyaretçilerimize öncelikle Denizli’den ,daha sonra Aydın’dan ve komşu illerden , daha sonra da başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’den ürün sunmayı hedeflemektedir.
Amacımız siz değerli ziyaretçilerimize kalite, uygun fiyatlı ve pek de fazla yerde bulamayacağınız illere, şehirlere, yörelere özgü ürünleri ve A’dan Z’ye bir çok ürünü sunmaktır.
Her türlü bilgi,görüş ve öneri için sitemize reduay.com@gmail.com adresinden ve WhatsApp 0 552 526 55 80 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.