Müzik

Fl studio mobile türk sesleri indir

Fl mobile fl stüdionun mobile ve tablete uyarlanmış halidir. Aynı bilgisayar programındaki birçok özelliğe sahiptir. Ritim yazılabilir,ses düzenlenebilir, demo şarkılar müzikler yapılabilir.İçeriginde birçok ses bulunmaktadır, aynı zamanda ritim ve efektler.
Bu seslerin yanı sıra istediğiniz enstrümanlari da ekliyebilirsiniz.

Bağlama,saz,zurna,keman,kemençe,kanun,ud,kalrnet daha bir çok sesi fl studio mobile uygulamasına ekleyerek telefonunuzda veya tabletinizde kullanabilirsiniz.

Sesleri eklemek için ekte bulunan dosyayı indirip win den çıkarınız.Ardından klasör içinde bulunan tüm dosyları seçip telefonunuzda bulunan dahili depolama alanından FLM User Files klasörüne ulaşarak FL User Files klasörü içinde bulunan My insturmens klasörünün içine atınız. Bundan sonra yapmanız gereken uygulamayı açmak ve ardından directwave ye tıklayıo yine,ardından my insturmantsa tıklayıp istediğiniz sesin üzerine gelmek ve seçmek bu kadar.Bu adımlardan sonra FL Mobie Studio da türk seslerini çalmaya başlayabilirsiniz.

Sesleri alttaki bağlantıdan indirebilirsiniz.Aklınıza takılanları ve sormak istediklerinizi yorumlar kısmından bize sorabilirsiniz.

FL Mobile gerçekten tahmin edilmeyecek kadar güzel bir uygulama olmuş,telefonda fl mobile studıo ne kadar kullanılabilir ki sorusuna uygulamayı kullandıktan sonra yıkıp atıyorsunuz.

Gerçekten her türlü düzenleme yapılabiliyor ve efektlerin tamamı neredeyse var.

Şu ana kadar bulamadığım tek özellik seslere koma vermek,bunu bir türlü keşfedemedim,belki de maalesef mobile versiyonunda komalı ses desteği yok.eğer yeni bir şeyler bulursam burada paylaşacağım.

https://yadi.sk/d/J98yVdr-UDDoyQ