Ücretsiz ilan siteleri

Ücretsiz ilan siteleri

Sitemizde ücretsiz ilan yayınlayabilirsiniz,sadece istanbul için açtığımız sitemizle istanbulda ürettiğiniz bir malı, ürünü, evinizi, arabanızı veya ithal edip satışını ve pazarlamasını gerçekleştireceğiniz bir ürünü roroistanbul.com ile pazarlayabilirsiniz, adında da anlaşılacağı üzere sitemiz Türkiye’nin ticaret gemisi sloganı ile yola çıkmış , Türkiye’nin en büyük toptan ve perakende ticaret sitesi olmayı hedeflemektedir.
Sitemiz üzerinden ikinci el bir ürününüzü , arabanızı, evinizi,motorsikletinizi,spor aletinizi, kullanmadığıniz tüm esyanızın ilanını verebilirsiniz.Sitemiz tüm ilanlar için ücretsiz hizmet vermektedir. İlanlarınızı ücretsiz ve süresiz sitemizde yayınlayabilirsiniz. Sitemizde ikinci el ürünlerle birlikte ürettiğiniz bir malın, ürünün veya alıp satmak istediğiniz bir ürünün de ilanını verebilirsiniz.Hatta satışını da gerçekleştirebilirsiniz.
Sitemizde ilan vermek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir ve ardından altta yer alan adımları gerçekleştirerek kolay bir şekilde ilan verebilirsiniz. Şu an için gerek emlak olsun gerek de araba veya diğer tüm ikinci el ürün ilanları sadece istanbul içi kullanıcılardan yapılacaktır.Bu yönüyle sitemiz sadece İstanbul içi ilanları yayınlayarak kullanıcılara daha kolay bir arama kolaylığı sunacaktır.Dilerseniz sitemizde satıcı hesabı oluşturarak ürünleri nizin tamamını yayınlama fırsatı bulabilirsiniz.Tüm ürünlerinizi ücretsiz ve süresiz bir şekilde yayınlayabilirsiniz.