Teknoloji

ZOOM H1 ses kayıt cihazı özellikleri

ZOOM H1 ses kayıt cihazı üzerinde 2 tane gelişmiş mikrofonu bulunan bir ses kayıt cihazıdır.Ortam içindeki sesleri doğal haliyle kayıt etmeyi sağlar,gerçekten mükemmel bir kayıt cihazı diyebiliriz.Gerek tasarımı gerek de kalitesiyle fiyatının hakkını veren bir ürün.

Kullanması çok basittir.1 kalem pille çalışmaktadır.Ses kayıtlarını MP3 veya WAV dosyası olarak kaydedebilmektedir.Kaydedilen sesi dinleme olanağı verir.Üzerinde mikrofon ve hoparlör girişleri bulunmaktadır.

Özellikle youtuberlar için,müzisyenler için kullanılması gereken bir üründür.Sesi çok net kayıt etmektedir.

USB ile bilgisayara bağlanarak veya ZOOM H1 üzerinde bulunan SD kartı bilgisayara takarak yaptığınız kayıtları bilgisayara atabilirsiniz.

İlk alındığında açılması için biraz uğraşabilirsiniz.Bir çok teknolojik üründen farklı bir açılma şekli var.Açılması için sağda yanda altta bulunan düğmeyi aşağı çekip bir süre bekletiyorsunuz.Açması konusunda sorun yaşayan arkadaşlar bu şekilde cihazı kolay bir şekilde açabilirler.İlk ürün geldiğimde bir 5 10 dk. uğraşmıştım,nerden açılır nasıl açılır,düğmeyi buluyorsunuz fakat altta çekip 2,3 sn bekletmeniz gerektiğini bilmiyorsunuz neyse ki deneme yanılma yöntemi ile açabilmiştim.Ondan sonrası kolay.Ortada bulunan yuvarlak düğmeye basıp kayıt işlemine başlayabilyorsunuz.

Related posts

Leave a Comment